Kouzlo krásy


Krystaly vody... film What the Bleep do we know - Co my jen víme?

Lidské tělo obsahuje z velké části vodu...V tomto filmu je krásně popsané co dokáže mysl ..myšlenka..energie ..provést s krystalky vody a se vším co je kolem nás..Děj filmu nás zavede do tajů energie..

Hlavní hrdinka prochází na zastávce metra výstavou fotografií a průvodkyně povídá o jednotlivých fotografických obrazech - první fotografický obraz je ze znečištěné vody v přehradě Fujiwara, druhý fotografický obraz znázorňuje stejnou vodu po jejím požehnání zenbuddhistickým mnichem. Na dalších fotografiích jsou krystalky vody zachyceny poté, co na zkumavku s vodou přes noc přilepil štítek s nějakým nápisem. Nejprve je tam ale zachycen krystal čisté destilované vody ("destiled water"), další obrázek je již po působení nápisu "Chi lásky", dále fotografický obraz z mikroskopu krystalu vody po působení slov "děkuji ti" a poslední (nažloutlý) chaotický obrázek vznikl po působení slov "je mi z tebe zle, zabiju tě". Průvodkyně vysvětluje, že nikdo neví, proč tomu tak je, ale funguje to a poznamenává co jsem psal nahoře - že je zajímavé, pokud si uvědomíme, že 90% našeho těla tvoří voda. Muž, který pak přistoupí k hlavní hrdince řekne: "Pokud myšlenky dokáží udělat tohle vodě, přemýšlejte nad tím, co myšlenky dokáží udělat nám".                                                                                                                  
Zasáhla mě jedna krásná věc z tohoto filmu..když hlavní hrdinka byla vyčerpaná, unavená a nešťastná..vzpomněla si na muže, který pronesl tu pravdivou větu.."Pokud myšlenky dokáží udělat tohle vodě, přemýšlejte nad tím, co myšlenky dokáží udělat nám".??...A v tu chvilku jí napadla myšlenka a tu uskutečnila..Pomalovala své tělo srdíčky ..celý tělo srdíčky a pak se ponořila do plné vany vody..:-)..Myslím že k tomu není co dodat..Jen snad, že nemusíte nikde kupovat za peníze tzv. diamantové vody a pod. Stačí když si té své vodě, dáte sami tu nejpozitivnější energii...můžete si pomalovat lahve,džbánky,hrníčky..skleničky sami tím co chcete..srdíčka,úsměvné smajlíky, kytičky a pod. Sami jste svým léčitelem..a když to dáte chvilku na sluníčko..budete ve vodě mít i energii slunce..vesmírnou energii:-)